Apkārtne pie centra

Dubna, ietekot Daugavā, veido pussalu, uz kuras atrodas Latgales mākslas un amatniecības centrs. Šajā pussalā vari vērot ne vien sauli, kura vakaros iegrimst divu upju plūduma krustpunktā, bet paveras arī burvīgs skats uz Līvānu Svētā Erceņģeļa Miķeļa Romas katoļu baznīcu.

Amatniecības centru ir iecienījuši jaunlaulātie savā kāzu dienā. Auglības simbolā – tēraudā kaltajā ābelē viņi saslēdz savas laimes atslēdziņas. Savukārt blakus esošajā āra keramikas ceplī, keramiķiem tiek dota iespēja apdedzināt savus darbus.

Daugavas krastā ir uzstādīts Napoleona kara laika lielgabals, kā arī spārnus atpūtināt ir nolaidies stārķis. Jums ir unikāla iespēja nofotografēties stendā “Esi stikla pūtējs!” un nojumē atpūtināt kājas vai paslēpies no lietus.

Blakus amatniecības centram atrodas Līvānu aktīvā tūrisma centrs/ Tūrisma informācijas centrs. Centrā pieejama informācija par tūrisma objektiem, pasākumiem un maršrutiem. Iepriekš piesakoties iespēja iznomāt laivas un velosipēdus. Vasaras sezonā tiek uzstādīta speciāla laivu piestātne.

Aktīvā tūrisma centra/ tūrisma informācijas centra:

  • Adrese:  Domes ielā 1b, Līvāni
  • Kontakti: Tālr.: +371 65381856, +371 29157669; e-pasts: tic@livani.lv

Darba laiks: Otrdiena - Piektdiena  8:00 - 17:00  (pusdienlaiks no 12:00 – 13:00 ); Sestdiena 10:00 - 16:00; Svētdiena, Pirmdiena  - brīvs